Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Načítám Akce

« Všechny Akce

Mikulášská mašinka

3. prosince od 13:00 do 17:00

Juniod DDM-SVČ Chotěboř pro vás ve spolupráci se Spolkem přátel železnice v Chotěboři a za finanční podpory města Chotěboře chystá další ročník oblíbené „Mikulášské mašinky“, tentokrát v maličko jiném pojetí.
Akce začíná na náměstí T. G. M. v Chotěboři na autobusové zastávce č. 6, odkud budou od 13.00 do minimálně 16.00 hodin (v případě zájmu až do 17.00 hodin), odjíždět každých 30 minut (tedy vždy v celou a v půl) speciální Andělské autobusy (jako obvykle je zajistí náš partner – společnost Arriva autobusy, a. s.). Ty vás odvezou na nádraží, kde nastoupíte do Mikulášské mašinky (souprava
s oblíbeným historickým motorovým vozem Krokodýl společnosti Máňa doprava, s. r. o)., která vás odveze za anděly. Po krátké stezce s úkoly se s anděly rozloučíte, mašinkou se vrátíte do Chotěboře na nádraží, kde na vás budou čekat Andělské autobusy, které vás odvezou zpět na náměstí (návštěva andělů včetně cesty tam a zpět vám zabere asi 75 minut). Na náměstí budete moci navštívit peklo v budově
bývalé chotěbořské pošty (s čertovskou školkou pro bojácné a čertovským sklepením pro odvážné) a nakonec se ve vestibulu chotěbořské ZUŠ setkáte s Mikulášem. Na každém ze tří jmenovaných stanovišť čeká děti odměna.
Pokud si chcete zajistit místo v konkrétním autobusovém spoji a navazujícím vlaku, nově nabízíme předprodej jízdenek, a to každý pracovní den v Junioru od 14.00 do 18.00 hodin. Jízdenky je samozřejmě také možné zakoupit v den akce na náměstí, na autobusové zastávce č. 6. Jízdenka a zároveň
vstupenka na akci zakoupená v předprodeji stojí 90 Kč na osobu, při koupi na místě 100 Kč na osobu. Každé dítě obdrží za jízdenku tři odměny – od andělů, čertů a Mikuláše.
A na závěr dvě rady:
Letos prosím nechoďte a nejezděte přímo na chotěbořské nádraží. Celá mikulášská hra začíná a končí na náměstí a na nádraží se jízdenky (a zároveň vstupenky) prodávat nebudou (pořadatelé zde budou zajišťovat pouze přestup z autobusu na vlak a při zpáteční cestě z vlaku na autobus). Zkuste využít celé časové rozpětí jízd autobusů a vlaků.
Ze zkušenosti víme, že první spoje mají tendenci být přeplněné (a bez dopředu zakoupené jízdenky se do nich nemusíte ani dostat), zatímco ve spojích odjíždějících ke konci akce bývá naopak více než dost volných míst.

Plakát ke stažení

Podrobnosti

Datum:
3. prosince
Čas:
13:00 do 17:00
Rubrika Akce:

Pořadatel

Junior DDM – SVČ Junior
Telefon:
569 626 638
E-mail:
junior@ddmchotebor.cz
View Pořadatel Website

Místo konání

nám. T. G. M.
Back to top