Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Charitativní běh Pro Jirku

Celoškolní charitativní akce ve prospěch Jirky Černína 25. 6. 2024 od 15 h – běh kolem školy, skákací hrad, malování na obličej, míčové hry, …

V úterý 25. 6. 2024 od 15 hodin ZŠ a MŠ Maleč pořádá Běh pro Jirku. Jedná se o charitativní akci ve prospěch bývalého žáka školy, Jirky Černína. Ve 27 letech mu byla diagnostikována Bürgerova nemoc, v jejím důsledku byly Jirkovi amputovány postupně obě končetiny. Pohybuje se na vozíku, což vyžaduje rozsáhlejší úpravu bytu, stavbu rampy tak, aby byl co nejvíce soběstačný. Přijďte podpořit projekt, na kterém se podílí celá škola, přijďte podpořit Jirku, který je ve svých 33 letech i přes všechna úskalí optimistický. Přijďte zkrátka do malečské školy. Rádi Vás uvidíme a nabídneme doprovodný program – skákací hrad, malování na obličej, výstava Javoříčko. Občerstvení pochopitelně nebude chybět. I vy můžete přinést na ochutnání a u kávy si prostě jen tak s ostatními popovídat.
A pokud by Vám to přeci jenom nevyšlo, můžete Jirkovi přispět na zvláštní účet zřízený školou 113503915/2250. Přispět můžete od 25.6.2024. Děkujeme.

Back to top